Akce bez vize je jen ztráta času, vize bez akce je pouhé snění, ale vize s akcí může změnit svět. (Nelson Mandela)

Naučíme Vás používat moderní obchodní model

Naše společnost využívá moderní obchodní strategii, která pomáhá obchodníkům ulehčit práci. Většina z vás když přemýšlí nad otázkou jestli se vydat cestou obchodní kariéry tak si klade otázky: kde budu brát kontakty, jak mám zavolat klientům, jak se naučím prodávat, jaké nástroje potřebuji, kde seženu potřebné informace a mnoho dalších otázek. Díky tomu se mnohdy lidé rozhodnout obchod nezkusit a nebo obchodníci končí na jednom z těchto problémů. My Vám ukážeme jak z těchto problémů udělat obchod zábavou.

 

 

Šest důvodů proč spolupracovat s námi

 

 

 

Staň se úspěšným obchodníkem

Spolupracujeme s největšími společnostmi v oblasti dotací a financí v ČR. Přesto, ale klademe důraz na to, aby se každému kolegovi dostalo tolik pozornosti, kolik potřebuje a aby se mohl stát úspěšným obchodníkem.

 

Splň si své sny

Za kvalitní práci kvalitní odměna. Můžeš si u nás vydělat od 30 000,- Kč a více měsíčně. Výplaty jsou u nás každý týden a k tomu nabízíme mnoho benefitů.

 

Práce s klienty je zábava

Kontaktujeme klienty, o kterých víme jakým produktem jim můžeme pomoci a klientům kteří poptávají naše služby v oblasti realizaci projektů. Mluvíme o jejich potřebách a posloucháme je. Díky tomu se nemusíte obávat, že budete poslouchat jedno odmítnutí za druhým, ale naopak. Naši klienti jsou spokojeni s naší pomocí.

 

Naučíme tě jak se stát úspěšným obchodníkem

Nevíš, jestli práci jako obchodník zvládneš? Nech to na nás. Naši manažeři tě naučí moderní obchodní model, psychologii prodeje a mnoho dalších vychytávek. Nepreferujeme školení, ale máme skvělé workshopy, a skvělé kouče, kteří ti pomohou stát se úspěšným obchodníkem.

 

Nenecháme tě padnout

Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že obchod je dlouhodobě náročný a většinou nemá logiku. Proto ti poskytneme nový moderní obchodní model, který ti vše ulehčí a k tomu navíc pomoc zkušených manažerů v naší společnosti. Pak na práci nebudeš sám a nemusíš se bát neúspěchu a pádu.

 

Neboj se u nás začít bez zkušeností

Hledáš svoji první práci? Máš obavy? Neobávej se toho, u nás získáš dobrou pracovní zkušenost a k tomu kariérní růst s možností odpovídajících výdělků.

 

Spolupracuj s námi