Ve spolupráci s našim dalším partnerem firmou ZT-Energy s.r.o.  jsme pro rodinné domy, veřejný sektor, podnikatele a neziskový sektor připravily projekt Teplo bez starostí.

Popis projektu teplo bez starostí

V rámci tohoto projektu náš partner ZT-Energy převezme za Vás veškeré starosti o  vytápění. Zajistí bezproblémový provoz, veškeré revize a ostatní povinné prohlídky a řádný každoroční servis. A co je nejdůležitější – ušetříte. Díky tomu, že zemní plyn nakupuje přímo na komoditní burze v Lipsku, vždy zajistím palivo a výhodnější cenu než běžní dodavatelé.

Pro koho je určen

Pro všechny, kteří využívají k vytápění, ohřevu teplé vody či vaření zemní plyn.

Výhody

 ✓ Ušetříte peníze 

Zemní plyn nakupuje přímo na komoditní burze v Lipsku – vždy dosáhne lepších cen než běžní dodavatelé, v průměru o 10 %. Neplátci DPH, jako jsou domácnosti, menší firmy a organizace, navíc ušetří také na DPH. Dodávka je oproti dodávce plynu v nižší daňové sazbě a proto je výsledná cena ještě nižší. Celková úspora se v průměru pohybuje okolo 15 %.

 ✓ Platíte stejně jako dosud, ale méně

Při využívání Tepla bez starostí nadále platíte zálohy za dodávku tepla stejně, jako jste doposud platili za dodávku plynu. V ceně ale máte jak dodávku plynu, tak veškeré potřebné revize a pravidelný servis. Smlouvu s Vaším stávajícím dodavatelem plynu dokážeme vypovědět s okamžitou platností bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. Od stávající smlouvy je možné bezplatně odstoupit i v případě, že máte podepsaný závazek na delší dobu.

Šetřit začnete okamžitě

Se službou Teplo bez starostí šetříte okamžitě po jejím sjednání. Stačí když nás kontaktujete a my Vám zdarma a nezávazně spočítáme, kolik peněz ušetříte. Zřízení služby je navíc velice jednoduché a nevyžaduje žádné vstupní investice. 

✓ Ušetříte čas 

Pokud využijete našich služeb a my se budeme starat o vytápění Vašeho objektu, odpadají Vám veškeré starostí s vytápěním spojené – sledování revizí, servisních prohlídek, poruchy apod.

✓ Nonstop servis

Zajišťujeme havarijní služby voda – topení – plyn – elektro. Takže pokud se na kotli vyskytne jakákoliv porucha, stačí nám to pouze nahlásit a o zbytek se již postaráme.

 ✓ Bezpečnost  

Většina majitelů plynových kotlů podceňuje riziko úniku oxidu uhelnatého (CO). Protože je pro nás Vaše bezpečnost na prvním místě, u každého nově provozovaného tepelného zdroje nainstalujeme detektor CO, který v případě jeho úniku zavčas upozorní. Dále za Vás hlídáme termíny veškerých povinných revizí a také servisní prohlídky.

✓ Kompletní financování  

V případě, že uvažujete o výměně kotle za nový či chcete instalovat novou technologii topení, nemusíte se bát o to, kde na to vezmete peníze – ZT-energy investici zaplatí a následně se bude tato částka bez navýšení splácet v ceně tepla = úspora bez koruny investice.

✓ Přehlednost

Každý nový zákazník ZT-energy automaticky získává přístup do zákaznického portálu, kde nalezne v elektronické podobě smlouvy a vyúčtování, dále přehled zálohových plateb a také data o spotřebě tepla i průměrné teplotě v daném prostředí.

✓ Další výhody při využívání našich služeb

Využíváním tohoto produktu automaticky získáváte 4%  slevu na naše ostatní služby (opravy voda-plyn-topení-elektro, revize plynových a tlakových zařízení, správa nemovitostí a další). Nemusíte jen topit abyste ušetřili –  pokud pro vaření používáte zemní plyn – také získáte jeho výhodnější cenu stejně jako pro vytápění.

Názorný příklad

Pan Ševčík v současnosti odebírá zemní plyn v množství 22,9 MWh od společnosti xx. K tomu musí sledovat termín povinných revizí – revize plyn. zařízení (1x za 3 roky) a revizi spalinových cest (1x ročně) a jednou ročně si také objedná pravidelný roční servis kotle. Celkem tedy zaplatí: za dodávky plynu 30 000 Kč + revize spalin. cest – 1 000 Kč + revize plyn zařízení – 1x za 3 roky 1 500 Kč (ročně 500 Kč) + pravidelný roční servis 1 000 Kč. Celkem tedy zaplatí 34 500 Kč. Poté se rozhodl přejít k ZT- energy a využít balíčku služeb Teplo bez starostí a celkem zaplatí včetně všech nákladů za plyn, servis a revize celkem 28 600 Kč, ročně tedy ušetří 5 900 Kč (17 %).